BOREKS BORU SANAYİ TİC. AŞ.
ŞİRKET PROFİLİ
1996 yılında en kaliteli ürünü en kısa zamanda, en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmak ilkesi ile kurulmuş olan Boreks Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş., Zeytinburnu Demirciler Sitesinde dikişli çelik boru ve profil satışı ile faaliyetine başlamıştır.

Boreks Boru, müşterilerine daha fazla ürün seçeneği sunabilmek için kendi ithalatı olan dikişsiz çelik çekme boruları da ürün yelpazesine eklemiştir. 2006 yılında Esenyurt Kıraç Bölgesinde bulunan 2.500 m2′si kapalı olmak üzere toplamda 3.500 m2 alan üzerine kurulmuş yeni tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketimiz Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 serfikası ile hizmet kalitesini tescillemiştir.

Boreks Boru, deposunda yer alan değişik çap ve et kalınlıklarındaki dikişsiz çelik boruları uygun fiyata ve hızlı bir şekilde sevketmektedir.

 • Uluslararası Kalite ve Standart Belgelerimize, bu alandan ulaşabilirsiniz.

 • Fabrikamızın iç ve dış bölümlerine hazırlamış olduğumuz videodan ulaşabilirsiniz. Fabrikamız 2.500 m2′si kapalı olmak üzere toplamda 3.500 m2 alan üzerine kurulmuş yeni tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

 • Şirket kurumsal kimliğimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm materyallere buradan ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Boreks Boru’nun vizyonu, sürdürülebilen büyümeyi müşterilerine doğru fiyatla zamanında teslimat yaparak sağlamaktır.

Misyonumuz

Boreks Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. , satış sonrasında kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen, iş ortakları, müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler kuran bir misyona sahiptir. Boreks Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. ; verimliliğe odaklı , çevre temizliği alanında tüm önlemlere sahip, sektöründe örnek bir kuruluştur.

Kalite Politikamız

Firmamızda, potansiyel isteklerde dahil olmak üzere, müşterilerimizin isteklerini doğru şekilde belirlememizi ve yüksek kalite bilinciyle karşılamamızı garanti edecek güçlü bir koordinasyon sağlamak çalışanlarımızın motivasyonunu, iş ve kalite bilincini geliştirecek eğitim imkanlarını ve çalışma koşullarını sağlamak, , tüm faaliyetlerimizi “sürekli iyileştirme” felsefesiyle değerlendirmek ve geliştirmek, müşteri memnuniyetini arttırarak sürekli ve kalıcı müşteriler edinmek uygunluk yükümlülüklerini de dikkate alarak sistemi etkin kullanmak olarak belirlenmiştir.

 • 15+
  PERSONEL
 • 2500 M2
  DEPOLAMA ALANI
 • ÜST SEVİYE
  GÜVENLİK

Boreks Boru Müşterilerinin taleplerini karşılamak için ürün ve hizmetlerimizin en ekstrem kalitede, en düşük maliyette üretimini sağlamaya yönelik faaliyetlerimizin planlanması, organize edilmesi, kadrolanması, yönlendirilmesi ve denetlenmesi esas alınmıştır.